KONST / Litografier / Serigrafi 12167527
nr 1216 7527
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 84/100. Löst blad, bladets mått: 28x37,5 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:15:52
9/11 09:22:23
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim